Jeden z najstarszych i największych ośrodków sportów wodnych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Działa nieprzerwanie od 1956 roku.
Położony jest w lesie, nad malowniczym jeziorem Kisajno
(I klasa czystości), tylko 1,5 km od centrum Giżycka.
Posiadamy doskonale osłonięty port jachtowy, wypożyczalnię jachtów,
kajaków i łodzi, rozbudowaną bazę noclegową, korty tenisowe, boiska.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne rezerwaty przyrody.

 UWAGA!! Posiadamy jeszcze WOLNE POKOJE

Rezerwacja: 87 428 58 98, 87 428 59 71, 667 666 219

!! Ważne !! Posiadamy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach.

OFERTA SPECJALNA 2019 - ZAPRASZAMY

XV MŁODZIEŻOWE, INTEGRACYJNE REGATY w klasie DZ 16 września 2019 r.

Już piętnasty raz we współpracy z Mazurską Szkołą Żeglarstwa i Klubem Sportowym „Razem Mazury” rozegraliśmy integracyjne regaty młodych żeglarzy w klasie DZ. Regaty nie były dofinansowane.

Do regat nie było wpisowego i kadra pracowała na zasadzie wolontariatu.

W integracyjnej imprezie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, z powiatu giżyckiego i Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczy PSONI  Koło w Giżycku. Wystartowało 8 dezet.  Była  żeglarska pogoda. Wprawdzie było pochmurno i zimno, ale nie padało i był wiatr 4 - 5 B. Rozegraliśmy jeden wyścig długodystansowy na żaglach i również jeden krótszy na wiosłach. Wyścig na żaglach wygrała załoga „Hulaj Duszy”, a na wiosłach załoga „Pierwszej Szklanki”. Sędzią głównym regat był Marek Winiarczyk.  

Zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy.  Nagrody  wręczał poseł  Wojciech Kossakowski, który ufundował  puchar i dyplomy dla zwycięzców wyścigu na wiosłach.

Impreza zakończyła się ogniskiem i grillem.

 

Wyniki:

1. Jacht „HULAJ DUSZA” -  SP Staświny

Sternik: Leszek Król

Załoga: Bartosz Kukis, Oliwia Baran, Alicja Niedźwiecka, Dominika Polak, Wiktoria Puka, Piotr Nowicki, Marcin Pilimon, Adam Bednarz, Jakub Helms, Kacper Żołyniak, Kacper Wierzchowski

 

2. Jacht „W TANGO” – PSONI Koło w Giżycku

Sternik: Jan Gotto

Załoga: Jakub Dziekoński, Krzysztof Suska, Justyna Suska, Bożena Chrobak, Natalia Kłubo, Jakub Huflejt, Teresa Wojciul, Joanna Gutowska

 

3. Jacht „PIERWSZA SZKLANKA” – SP Staświny

Sternik: Tomasz Dorbach, Wojciech Kossakowski

Załoga: Jakub Dorbach, Filip Perchinenna, Kinga Sokołowska, Martyna Sokołowska, Agata Nojda, Weronika Pilimon, Łukasz Nadziak,

 

4. Jacht „ZERO ŁOSIA” – SP Rydzewo

Sternik: Wojciech Chwilczyński

Załoga: Lidia Zawistowska, Marta Czarna, Radosław Grzybowski, Mateusz Brumer, Piotr Stachelek, Kacper Bajkowski, Igor Bojarski, Marta Hruby

 

5. Jacht „ BAR MŁODZIEŻY” – SP Bystry

Sternik: Feliks Basłyk

Załoga: Natalia Guzewicz, Laura Sztachelska, Jolanta Czatrowska, Roksana Aneszko, Karolina Puchalska, Laura Nowak, Szymon Borkowski, Amelia Potejko, Konrad Jagłowski, Michał Tomaszewicz, Małgorzata Borowska

 

6. Jacht „ W REJS”” – SP Upałty

Sternik: Krzysztof Pawlik, Robert Nadziak

Załoga: Maciej Bruliński, Piotr Czachowski, Gabriela Jachimowicz, Oliwia Baran, Weronika Bałdyga, Wiktoria Kajrys, Lidia Zinówko, Katarzyna Sztachelska

 

7. Jacht „CZWARTA SZKLANKA” – PSONI Koło w Giżycku

Sternik: Andrzej Szocik

Załoga: Natalia Sawko, Huber Duński, Mazurowska Małgorzata, Krystian Orłowski, Michał Czerniawski, Suska Justyna,  Anna Zawadka, Anna Jarkowska, Anna Skrajna

 

8. „ BALANGA” – SP Rydzewo

Sternik: Adam Wójtowicz

Załoga: Adam, Misztuk, Michał Kowal, Sebastian Pilimon, Liwia Zawistowska, Paulina Makuszewska, Martyna Kazimierczak, Weronika Słabińska, Weronika Szydłowska, Karolina Wyciszkiewicz, Katarzyna Kozłowska

 

en ico de ico

p24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj207
Wczoraj145
W tym tygodniu990
W tym miesiącu1135
Od 1 stycznia 2015212640

Aktualnie

4
odwiedzających

sobota, 07, grudzień 2019

kng

triada

pzzn

msz