V PUCHAR PLUS-a

Rozegraliśmy kolejne regaty pracowników operatora sieci komórkowej. Jak zwykle zawodnicy ścigali się na Sasankach. Na szczęście prognoza pogody się nie sprawdziła i w sobotę zamiast zapowiadanego deszczu mieliśmy wspaniałe słońce i wiatr 4 - 5 B. Z powodu silnych szkwałów trzeba było zarefować żagle, a mimo tego niektóre załogi miały problemy z opanowaniem jachtów. Rozegrano cztery długodystansowe wyścigi (dwa przed i dwa po obiedzie).

Od początku walka o zwycięstwo toczyła się praktycznie między dwoma załogami: Armanda Andruszkiewicza i Damiana Skałeckiego. Armand wygrał z dużą przewagą pierwszy wyścig, w drugim był drugi, w trzecim miał wpadkę i był dopiero szósty, a czwarty ponownie wygrał. Skała w pierwszym był trzeci, w drugim i trzecim zwyciężył, a w czwartym był piąty. Tak więc obaj po pierwszym dniu regat mieli po dziesięć punktów. Wszystko miało się rozstrzygnąć w niedzielnym długodystansowym wyścigu dookoła wszystkich wysp na "Łabędzim Szlaku". Po sobotniej imprezie w niedzielę zawodnicy mieli kłopoty z porannym wstawaniem i gdy wreszcie byli gotowi do startu zaczęła się ulewa.

Ponieważ niebo było dokładnie zachmurzone i nie zanosiło się na poprawę wyścig został odwołany. W tej sytuacji zwycięzcą regat został Armand. Na zakończenie zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy.

Wyniki:
1. Armand Andruszkiewicz
2. Damian Skałecki
3. Paweł Jakubiec
4. Piotr Pawlik
6. Daniel Wójcik

p24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj0
Wczoraj104
W tym tygodniu374
W tym miesiącu1554
Od 1 stycznia 2015255422

Aktualnie

2
odwiedzających

piątek, 14, sierpień 2020

kng

triada

pzzn

msz