Apartament Bukowina – idealny pomysł na ferie zimowe!

Apartament Bukowina – idealny pomysł na ferie zimowe!

Udane ferie zimowe? Tylko na Podhalu! Odpoczniecie, zregenerujecie siły i będziecie mogli pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Urlop zimowy w górach wciąż cieszy się niemalejącą popularnością, co wcale nas nie dziwi. Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniane przeżycia i wybierz Bukowinę Tatrzańską.

Apartament Bukowina – postaw na wygodę i nowoczesność

Apartament Bukowina to najlepszy pomysł, jeśli nie wiesz, gdzie się zatrzymać na Podhalu. Obiekt Tybet może zaproponować pięć nowoczesnych apartamentów z widokiem na piękne Tatry.

W każdym z nich znajdziesz kominek – docenisz go zwłaszcza w mroźne dni, po powrocie ze stoku narciarskiego. Niektóre z apartamentów zostały wyposażone także w jacuzzi – w łazienkach znajduje się nowoczesna wanna z hydromasażem i koloroterapią.

To jednak wciąż nie wszystko: tutaj chętnie przyjeżdżają rodziny z małymi dziećmi, ponieważ jest to obiekt, który dysponuje łóżeczkami, krzesełkami do karmienia i wanienkami dla dzieci. Oprócz tego jest dostosowany do osób z niepełnosprawnościami – właściwie jako jeden z niewielu na Podhalu.

Co warto zwiedzić w Bukowinie Tatrzańskiej?

Bukowina Tatrzańska jest uznawana za niezwykle urokliwą, turystyczną miejscowość, mieszczącą się w jednym z najpiękniejszych regionów w Polsce. Stała się popularna szczególnie po otwarciu kompleksu basenów termalnych Bukovina. I właśnie to miejsce jest jedną z pierwszych atrakcji – to centrum rozrywki dla całej rodziny. Znajdziecie tam aż 12 basenów z wodą termalną, 8 saun, 3 zjeżdżalnie, strefę wellness, a także restaurację czy kawiarnię.

Z wyjazdu do Bukowiny Tatrzańskiej będą zadowolone także osoby, które uwielbiają aktywny wypoczynek. Znajdują się tutaj bowiem malownicze szlaki i trasy rowerowe. Rzecz jasna nie brakuje także doskonale wyposażonych kompleksów narciarskich. Nie moglibyśmy pominąć również Morskiego Oka – śmiało możemy stwierdzić, że to jedna z najpopularniejszych atrakcji Tatr. Drogę do Morskiego Oka polecamy pokonać pieszo, a przekonacie się, jaka to frajda!

Obiekt Tybet oferuje noclegi, które spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających osób. Warto właśnie tam zarezerwować termin, planując ferie zimowe. Właściciele zadbali o to, aby na miejscu turyści mieli zapewnione liczne atrakcje takie jak np. wieczory przy ognisku, sauna ogrodowa i ruska bania czy stadnina koni, co może spodobać się szczególnie rodzinom przyjeżdżającym z dziećmi, dla których na miejscu przygotowano także bawialnię z mnóstwem zabawek!